PARAFIA POSTOLISKA                      NUMER RACHUNKU BANKOWEGO 30124056311111001048075892

Ogłoszenia parafialne – 29 Niedziela Zwykła – 18.10.2020

1. Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniami Ministra Zdrowia w naszym kościele może przebywać jednorazowo 240 osób.
  2. Dziś Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający tydzień misyjny. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje.
  3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pospieszmy z pomocą naszym zmarłym w duchu wiary w życie wieczne. Zanieśmy im w darze wdzięczności ten wielki dar  Mszy św., komunii św., modlitwy wypominkowej oraz swoje nawrócenie i pokutę.
  4. Przyjmujemy na wypominki roczne, w oktawie i jednorazowe tak jak w latach ubiegłych.
  5. Serdecznie dziękuję Panu Robertowi Kurowi i Michałowi Kurowi – grabarzowi – za całoroczne dbanie o porządek na cmentarzu, za pięknie wykoszone alejki i dbałość o czystość tego miejsca. Bóg zapłać.
  6. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania w najbliższą sobotę 24.10.2020. Grupa starsza o godz. 09.00, a grupa młodsza o godz. 10.00.
  7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 15.00.
  8. Wszystkich zainteresowanych mieszkańców Postolisk, Fiukał, Chrzęsnego, Jarzębiej Łąki i Rysa przyłączeniem do sieci światłowodowej, prosimy o złożenie deklaracji. Deklaracje są do pobrania na stronie internetowej Gminy Tłuszcz, w Urzędzie Gminy, sołtysa lub radnego. Im więcej deklaracji tym większa szansa na budowę światłowodu.
  9. Bractwo Zabrodzkie w dniu dzisiejszym będzie rozprowadzało album poświęcony Gminie Zabrodzie.
  10. Prasa katolicka na stoliku przy końcu ławek.