PARAFIA POSTOLISKA                      NUMER RACHUNKU BANKOWEGO 30124056311111001048075892

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28 Niedziela Zwykła – 10.10.2021

1. Dziś obchodzimy XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Ofiary składane do puszek są przeznaczone dla zdolnej młodzieży pochodzącej z rodzin ubogich. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. W dniu dzisiejszym o godz. 16.00 w salce parafialnej rozpocznie się kurs przedmałżeński.
  3. Można pobrać kartki na wypominki. Będą one zbierane tradycyjnie jak do tej pory: roczne, oktawa i jednorazowe.
  4. W środę zapraszamy na kolejne spotkanie modlitewno – formacyjne Męskiej Róży Różańca. O 16.30 różaniec, a o 17 Msza Św.
  5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 11.00.
  6. Szczególnie pragnę podziękować p. Michałowi Kurowi – młodemu grabarzowi – za tak pięknie wykoszone alejki oraz wokół grobów na naszym cmentarzu.
  7. Z niedzieli na poniedziałek zbezczeszczono kilkanaście grobów na naszym cmentarzu. Zgłosiłem sprawę na policje. Policja informuje, że każdy poszkodowany musi sam określić wartość szkody i dostarczyć cmentarne zdjęcie.
  8. Są piękne książki do nabycia o Miłosierdziu Bożym w cenie 15 zł.
  9. Do Domu Ojca na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w tym tygodniu:

†  Bronisławę – Krystynę Ryszawa – l. 91 – z Chrzęsnego.

†  Polikarpa Rakowskiego – l. 76 –  z Warszawy