OGŁOSZENIA PARAFIALNE: 5 Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2024.

1. Dziękuję wszystkim gospodyniom za ofiarowanie potraw na czas rekolekcji parafialnych i naszym paniom za pomoc w kuchni. Msza Św. w ich intencji oraz ich rodzin zostanie odprawiona w Niedzielę Palmową na Mszy Św. zbiorowej o godz. 09.00.
  2. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Ekstremalnej Drogi Krzyżowej która miała miejsce w piątek w nocy, a przede wszystkim Strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Chrzęsnem, którzy zabezpieczali nasz przemarsz i Państwu Robertowi i Annie Kur za przygotowanie trasy.
  3. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa ulicami naszych miejscowości. Rozpoczniemy Mszą Św. o godz. 18.00 i udamy się tradycyjnie w drogę do Remizy w Chrzęsnem i z powrotem. Zapraszamy Strażaków, Samorządowców, Nauczycieli, Ministrantów, Scholę, Asystę Kościelną, naszych parafian różnych stanów (m.in. małżonków, seniorów, młodzież, dzieci) do uczestnictwa we wspólnej modlitwie.
  4. Obowiązkowe spotkanie obojga rodziców przed chrztem dziecka w sobotę o godz. 09.00. Na spotkanie przynosimy ksero aktu urodzenia dziecka.
  5. Zapraszamy na Koncert Pieśni Pasyjnych w wykonaniu naszej Starszej scholii w Niedzielę Palmową po mszy o godz. 17.00.
  6. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 11.00.
  7. Prasa katolicka na stoliku przy końcu ławek.
  8. Do Domu Ojca na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w tym tygodniu:

†      Mariolę Kupiec – l. 41 – z Chrzęsnego.