PARAFIA POSTOLISKA                      NUMER RACHUNKU BANKOWEGO 30124056311111001048075892

24 czerwca 2018 roku

XII Niedziela Zwykła

1. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:

• Rafał Kępa, kawaler z parafii pw. Świętej Trójcy w Kobyłce i Magdalena Polak, panna z parafii pw. MB z Lourdes w Warszawie [zapowiedź 2].
  • Krzysztof Zbigniew Marunowski, kawaler z parafii pw. św. Stanisława BM w Bronisławiu i Małgorzata Tyczyńska, panna z parafii tutejszej (Przykory) [zapowiedź 2].
  • Arkadiusz Sylwester Kalata, kawaler z parafii pw. św. Stanisława BM w Stoczku Węgrowskim i Wioleta Wróbel, panna z parafii tutejszej (Jarzębia Łąka) [zapowiedź 1].

Polecamy narzeczonych modlitwie parafian. Jeśli ktoś znałby przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi jest zobowiązany do poinformowania o tym w kancelarii parafialnej.

2. Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo wakacyjne pojazdów mechanicznych przez pośrednictwo św. Krzysztofa.

3. W piątek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17:30. Taca w tym dniu jest przeznaczona na konserwację bazyliki św. Piotra w Rzymie. Z racji uroczystości nie obowiązuje tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Od przyszłej niedzieli aż do zakończenia wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 10:30.

5. Intencja dla Kół Żywego Różańca na miesiąc lipiec: "O dar wiary i szczęśliwe wakacje dla naszych dzieci i młodzieży".

6. Dziękuję mieszkańcom Dębinek za ofiarę w kwocie 9700 zł. z racji nawiedzenia obrazu Serca Pana Jezusa w rodzinach. Msza św. w intencji mieszkańców Dębinek zostanie odprawiona w sobotę 07 lipca o godz. 16:00. Zapraszamy.

7. Spotkanie dla obojga rodziców przed chrztem dziecka odbędzie się w najbliższy piątek (29 czerwca) o godz. 19:30 w kancelarii parafialnej.

8. Prasa katolicka pod chórem.

9. Do domu Ojca, na miejsce wiecznego spoczynku, odprowadziliśmy w tym tygodniu:

• Lucynę Ołdak (l. 83) z Wołomina
  • Ryszarda Ołdaka (l. 76) z Warszawy
  • Stanisławę Sasin (l. 91) z Postolisk.