PARAFIA POSTOLISKA                      NUMER RACHUNKU BANKOWEGO 30124056311111001048075892

15 kwietnia 2018 roku

III Niedziela Wielkanocy

1. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:

• Michał Zbrzeźny, kawaler z parafii tutejszej (Szymanówek) i Marta Karpińska, panna z parafii św. Achacjusza w Skołatowie [zapowiedź 2].
  • Emil Więch, kawaler z parafii tutejszej (Grabów) i Anna Mata, panna z par. Królowej Różańca św. w Majdanie [zapowiedź 1].
  • Jacek Woźniak, kawaler z parafii tutejszej (Wagan) i Marta Pergoł, panna z parafii tutejszej (Wagan) [zapowiedź 1].

Polecamy narzeczonych modlitwie parafian. Jeśli ktoś znałby przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi jest zobowiązany do poinformowania o tym w kancelarii parafialnej.

2. W najbliższą sobotę zapraszamy na spotkanie kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania:

• grupa I - godz. 9:00 (w kościele)
  • grupa II - godz. 12:00 (w kościele).

3. Próba dzieci przed Pierwszą Komunią św. w piątek o godz. 18:30 oraz w sobotę o godz. 10:00.

4. W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się prace przy termomodernizacji naszego kościoła - ocieplanie stropu. Termin zakończenia ok. 30.04. Polecamy modlitwie wszystkie prace przy naszej świątyni.

5. Prasa katolicka do nabycia pod chórem.

6. Do domu Ojca, na miejsce wiecznego spoczynku, odprowadziliśmy w tym tygodniu:

• Jadwigę Koźlik (l. 86) z Postolisk.