PARAFIA POSTOLISKA                      NUMER RACHUNKU BANKOWEGO 30124056311111001048075892

14.10.2018

28 Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest „Dniem Papieskim”. Wspominamy 40tą rocznicę wyboru Ojca Św. na Stolicę Piotrową. Tradycyjnie w tym dniu zbierane są ofiary do puszek na stypendia naukowe dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg Zapłać.

2.Dzisiejsza taca przeznaczona jest na utrzymanie Domu Św. Faustyny w Ostrówku. Za tydzień taca przeznaczona będzie na misje.

3. Uczniowie SP w Dębinkach w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 zaprezentują nam program artystyczny o Św. Janie Pawle II. Serdecznie zapraszamy.

4.Dziś o godz. 18.00 koncert chóru Cantate Domine z Pomiechówka pt. „Ta, co nie zginęła” z racji 100lecia odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny – w ten sposób będziemy dziękować Bogu za ofiary naszych dziadków.

5.Można pobrać kartki na wypominki. Wypominki będą zbierane tradycyjnie, jak do tej pory.

6.Obowiązkowe spotkanie dla obojga rodziców przed chrztem dziecka w sobotę: 20 października o godz. 8.30 w kancelarii parafialnej. Na spotkanie przynosimy ksero aktu urodzenia dziecka.

7.Serdecznie dziękuję Burmistrzowi Miasta i Gminy Tłuszcz Panu Pawłowi Bednarczykowi, Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Tłuszczu Panu Krzysztofowi Gajcemu oraz wszystkim radnym z naszej parafii okazując wdzięczność za dobrą współpracę i okazaną pomoc w związku z upływającą kadencją.

8.Zapraszamy codziennie na różaniec o godz. 16.30.

9.Dziękuję za ofiary złożone na prace remontowe naszej świątyni:Prasa katolicka pod chórem.

a) Roman Jachacy z Chrzęsnego – 1000 zł.

b) KŻR z Chrzęsnego p.w. MB Różańcowej – 1000 zł.

c) Janina i Jerzy Prusak z Chrzęsnego – 500 zł.

d) Dariusz i Grażyna Rucińscy z Jarzębiej Łąki – 500 zł.

e) Ofiara bezimienna – 300 zł.

f) Barbara Lipiec z Wólki Kozłowskiej – 200 zł.

g) Małgorzata Wasiak z Wysych – 300 zł.

10.Prasa katolicka pod chórem.

11. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w tym tygodniu: Ś.P Tadeusza Jędrasika – l.83 – z Postolisk.